Mesvac Oy
Jorvaksen myllytie 5
02420 Jorvas

Vaihde:
010 836 3000
Huolto:
24h: 010 836 3100
huolto@mesvac.fi
myynti@mesvac.fi

Verkkolaskutusosoite: 003707401915
Operaattori: Basware Oy
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Puheluhinnat Elisan 010 yritysnumeroon:
8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24%)
Hinnat samat sekä matkapuhelimesta että kiinteän verkon lankapuhelimesta soitettaessa.

Hallinnon yhteystiedot

  • Pääkonttori ja tuotantolaitos
    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3000
    Fax. +358 (0)10 836 3099
    Email. etunimi.sukunimi@mesvac.fi
  • Kent Silvan

    toimitusjohtaja

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3000
    Email. kent.silvan@mesvac.fi
  • Marja Jussila

    talouspäällikkö

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 10 836 3000
    Email. marja.jussila@mesvac.fi
  • Timo Jokela

    johtaja, kenttäpalvelut

    Mesvac Oy, Helsingintie 5
    24100 Salo, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3000
    Email. timo.jokela@mesvac.fi
  • Marko Luukkanen

    Head of Sales

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3144
    Email. marko.luukkanen@mesvac.fi
  • Ossi Kuusrainen

    Head of Business Development

    Mesvac Oy, Lukkarinkuja 3
    41520 Hankasalmi, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3011
    Email. ossi.kuusrainen@mesvac.fi
  • Aki Leikkilä

    tuotantopäällikkö

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)50 596 7290
    Email. aki.leikkila@mesvac.fi
  • Jukka Kolehmainen

    kehityspäällikkö

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3000
    Email. jukka.kolehmainen@mesvac.fi