Mesvac Oy
Jorvaksen myllytie 5
02420 Jorvas

Vaihde:
010 836 3000
Huolto:
24h: 010 836 3100
huolto@mesvac.fi
myynti@mesvac.fi

Verkkolaskutusosoite: 003707401915
Operaattori: Basware Oy
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Mesvacille osoitetut
laskut  sähköpostilla
(vain pdf-tiedostot): 
lasku@mesvac.fi

Puheluhinnat Elisan 010 yritysnumeroon:
8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24%)
Hinnat samat sekä matkapuhelimesta että kiinteän verkon lankapuhelimesta soitettaessa.

Huoltosopimusten yhteystiedot

  • Uusimaa

    Ville Lindholm

    avainasiakaspäällikkö, palvelumyynti

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3074
    Email. ville.lindholm@mesvac.fi
  • Häme, Pirkanmaa, Satakunta ja Varsinais-Suomi

    Jani Saari

    asiakkuuspäällikkö, huoltosopimusmyynti

    Mesvac Oy
    Lahti
    Puh. +358 (0)10 836 3226
    Email. jani.saari@mesvac.fi
  • Itä- ja Kaakkois-Suomi

    Marko Tiihonen

    asiakkuuspäällikkö, huoltosopimusmyynti

    Mesvac Oy
    Mikkeli, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3244
    Email. marko.tiihonen@mesvac.fi
  • Keski-Suomi, Pohjanmaa, Lappi ja Kainuu

    Tero Lehtinen

    asiakkuuspäällikkö, huoltosopimusmyynti

    Mesvac Oy, Ketsunmäentie 81
    41370 Kuusa, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3014
    Email. tero.lehtinen@mesvac.fi
  • Ossi Kuusrainen

    Head of Business Development

    Mesvac Oy, Lukkarinkuja 3
    41520 Hankasalmi, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3011
    Email. ossi.kuusrainen@mesvac.fi