Mesvac Oy
Jorvaksen myllytie 5
02420 Jorvas

Vaihde:
010 836 3000
Huolto:
24h: 010 836 3100
huolto@mesvac.fi
myynti@mesvac.fi

Verkkolaskutusosoite: 003707401915
Operaattori: Basware Oy
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Puheluhinnat Elisan 010 yritysnumeroon:
8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24%)
Hinnat samat sekä matkapuhelimesta että kiinteän verkon lankapuhelimesta soitettaessa.

Teknisen palvelun yhteystiedot

  • Joni Kovanen

    tekninen myynti / huoltosopimukset Etelä-Suomi

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3115
    Email. joni.kovanen@mesvac.fi
  • Jussi Hakola

    suunnittelu, tekninen tuki / nosto-, taitto-, rulla- ja pikarullaovet

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3035
    Email. jussi.hakola@mesvac.fi
  • Heikki Latvatalo

    tekninen asiantuntija, kuormauslaitteet

    Mesvac Oy, Kylänpääntie 50
    61450 Kylänpää, Finland
    Puh. +358 (0)40 545 7410
    Email. heikki.latvatalo@mesvac.fi
  • Kristjan Pellä

    suunnittelija, palo-ovet, murtosuojat ja rulo-ovet

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3096
    Email. kristjan.pella@mesvac.fi
  • Pertti Korkiakoski

    tuotepäällikkö, autotallinovet

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3000
    Email. pertti.korkiakoski@mesvac.fi
  • Janne Lemmetty

    tuotepäällikkö, sähkötekniikka

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)10 836 3042
    Email. janne.lemmetty@mesvac.fi
  • Vesa Auvinen

    tuotetuki, sähkötekniikka

    Mesvac Oy, Jorvaksen myllytie 5
    02420 Jorvas, Finland
    Puh. +358 (0)50 369 9016
    Email. vesa.auvinen@mesvac.fi

Yhteydenottolomake: